Logitech Silent Mouse | M240 | Wireless | Bluetooth | White
- TootjadLogitech
- Mudel: 910-007120
- Saadavus: 5
-
20€
Logitech Silent Mouse | M240 | Wireless | Bluetooth | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.138 kg |
| Gross width (mm) | 44.00 mm |
| Kerimine | Line-by-line scrolling |
| Net weight | 0.13 kg |
| Number of buttons | 3 (Left/Right-click, Middle click) NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1818.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3.2 g |
| PET | 0.10 g |
| Plastic (No PET) | 0.6 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product family | Silent Mouse |
| Producer product name | M240 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Smooth optical tracking |
| Tare weight (kg) | 0.004 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toetatud akude arv | 1 x AA |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech silent mouse m240 wireless bluetooth white, 910-007120, logitech, hiired







